Jyxo ples podruhé

6. března 2009 v 9:54 | Matěj Humpál
Podpořeni kladnými ohlasy z minulého ročníku jsme se rozhodli pustit se do organizace již druhého Jyxo plesu (na který jsme vás zvali v jednom z dřívějších příspěvků). Začátek roku byl ve znamení příprav, které ale díky zkušenostem z loňska nebyly tak křečovité ("Jak to uděláme s těmi proslovy?" "Škrtni poprvé a vepiš podruhé"). Jak vyplnit nutné formuláře jsme leckdy věděli lépe, než daný pověřený úředník ("Vypadá to podobně, jako to z loňska, tak to asi bude správně.")

Přes počáteční neochotu pozvaných hlásit se včas, neřkuli zakoupit si dostatečně předem lístky (všechna čest všem, kteří tak učinili) jsme se sedmadvacátého února sešli s kolegy, hosty, účinkujícmi i cenami do tomboly v celkem hojném počtu v sále Kulturního centra Novodvorská.

Hudební doprovod byl bez pochybností svěřen Pražskému tanečnímu orchestru Jindřicha Váchy, se kterým máme velmi dobré zkušenosti. Parket se brzy zaplnil tančícími páry.

Předtančení pak opět obstaral neratovický TK All 4 Dance, tentokrát v podání Marka Harise a Simony Čechové - tanečního páru ověnčeného mnoha trofejemi a cenami.

Před půlnocí měli hosté plesu možnost vyhrát Jyxo tričko a Jyxo spodní prádlo v "limbu" a shlédnout obdarování Marka Prokopa certifikátem společenskosti Kulturního výboru Jyxa za přínos společenskému dění na Jyxo Vánoční Besídce.

Ani předávání cen do tomboly se neobešlo bez veselých situací, kdy H1 ceny, které věnovala, částečně i vyhrála ("Vlastně ne, vždyť tohle je zelený lístek a ne modrý, tak to vyhrává někdo jiný!"), ale nakonec našly své majitele všechny - od triček, spodního prádla a odznáčků s Firefoxem přes webkamery až po hlavní cenu - kancelářskou počítačovou sestavu postavenou na platformě Intel Atom.

A nějakou chvíli po waltzu na rozloučenou hosté odešli/byli odvedeni/odtaženi z tanečního sálu a zábava pokračovala už jen neoficiálně.

Děkujeme všem, kteří se druhého Jyxo plesu zúčastnili, věříme, že jste se dobře bavili - snad tak můžeme soudit i podle toho, že se sál nevyprázdnil už po půlnoci, ale až podstatně později.


Ještě zbývá snad jen odkázat na fotky z akce - naše (omluvte, prosím, sníženou kvalitu záznamu) a fotky z hájedničky (děkujeme). Pokud by byly někde dostupné další fotogalerie, budeme rádi, když se v komentářích podělíte o odkaz.

A jestli se uvidíme opět za rok? To se teprve uvidí :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.