První Jyxo ples

25. února 2008 v 16:57 | Pavel Hák |  Společnost
Nejen počítači živ jest člověk, i trochy té kultury je mu třeba. Proto se Jyxo rozhodlo uspořádat ples.

Pořádání kulturních akcí není zrovna obvyklou náplní naší činnosti. Přesto, nebo možná právě proto jsme se rozhodli zkusit něco nového a připravit našim kolegům z branže, partnerům a zákazníkům ples. Od nápadu k jeho realizaci vedla dlouhá cesta skrze byrokracii, povolení, oznámení, poplatky, shánění vhodného místa, kapely a kulturní vložky, domluvy s pozvanými... Nakonec jsme všemi překážkami zdárně prokličkovali a mohli v pátek 22. února vyrazit společensky oděni do KC Novodvorská.
Krátce po čtvrt na devět zahájili naši moderátoři program úvodním proslovem a poté už přišel na řadu Pražský taneční orchestr Jindřicha Váchy, jehož hudební výkon v průběhu celého večera zaslouží uznání a pochvalu. Přítomné dámy a pánové se nenechali dlouho přemlouvat a brzy bylo na tanečním parketu slušně živo.
Rozjetý parket
O kulturní vložku se postarali profesionální tanečníci Milan Chalupa a Tereza Jelínková z tanečního klubu All 4 Dance - zejména z tanečnice nemohli přítomní pánové programátoři odtrhnout oči :) Krátce po jedenácté hodině přišla na řadu tombola. Ještě jednou bychom při této příležitosti rádi poděkovali všem, kteří přispěli různými zajímavými cenami.
Předtančení. Fotka Jirky Chomáta
Po půlnoci začaly řady účastníků postupně řídnout, a když krátce před druhou hodinou ranní zahrála kapela tradiční Valčík na rozloučenou, zbývaly v sále poslední cca dvě desítky lidí. Rozloučili jsme se, poděkovali za výdrž a sami jsme se začali připravovat k odchodu.
Velice nás těší pozitivní reakce i chvála, které se nám během večera dostalo. Jsme rádi za všechny, kterým se ples líbil. Děkujeme i za schovívavé hodnocení našeho prvního pokusu v tomto směru. Samozřejmě uvítáme i konstruktivní připomínky, které bychom mohli vzít v úvahu do budoucna.
Na závěr jedna prosba: organizace večera nás natolik zaměstnávala, že se nám podařilo pořídit jen několik málo fotek. Prosíme všechny, kteří na plese fotili a jsou ochotni se s námi o své úlovky podělit, ať se ozvou na mail ples@jyxo.com - rádi bychom z nich udělali malou galerii, ale samozřejmě slibujeme, že je nepoužijeme bez řádného svolení. Případně nám přispějte do komentářů odkazem na svou vlastní galerii. Děkujeme!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Harry Harry | 26. února 2008 v 20:52

Díky za první Jyxo ples, byl fajn.

Osobně mi vadily jen napresované židličky u stolů, mezi kterými nešlo projít nejen v decentním obleku a plesových šatech, ale skoro vůbec.

Hudba pěkná, obsáhla obvyklé tance, což je určitě dobře a zejména rozumně vyvážené poměry jednotlivých typů.

Držím palce do dalšího ročníku!

2 chechtak chechtak | 13. března 2008 v 0:21

Haha hehe, no vy jste banda! :D Já z vás nemůžu! :D To je vtip měsíce! :D

3 VelunQa VelunQa | Web | 2. května 2008 v 20:14

:D :D jyxo ples :D

4 Martin Kozák Martin Kozák | E-mail | Web | 2. června 2008 v 23:07

Co se to na tom parketu v okamžiku sejmutí první fotografie dělo? Vypada to extravagantně a ani ne standardně, ani ne latinsky.

5 ... ... | 22. ledna 2009 v 17:12

to jste teda vybrali fotku...

Komentáře jsou uzavřeny.