Jyxo voda 2007

28. června 2007 v 14:37 | Pavel |  Společnost
Po loňském úspěchu několika našich programátorů se sjížděním horního toku Vltavy se letos pustilo do stejného podniku téměř celé Jyxo. A byla to akce nabitá zážitky.

Zatímco loni v srpnu se skupina odvážných Jyxo informatiků zúčastnila plavby po vltavě ve smíšené posádce (a zažila při tom spoustu dobrodružství, jak se můžete dočíst např. zde), letos jsme díky velkému zájmu mohli sestavit vlastní eskadru (s několika externími přídavky). Po důkladných přípravách, zahrnujících několik intenzivních porad i článek na Wiki, jsme se mohli ve středu 20. června vydat na cestu do Vyššího Brodu, abychom se pustili do boje s vodním živlem. Vyrobili jsme si dokonce speciální propagační trička:
Obsadili jsme tři rafty a jednu spojovací kánoj a následujícího rána jsme vyrazili po proudu Vltavy. Až do neděle jsme odložili svá informatická já a stali se, jak to vtipně vyjádřili na ceduli v jednom kempu, "takzvanými vodáky". Samozřejmě jsme měli zodpovědnost vůči svým zákazníkům, a zavolala-li povinnost, naši administrátoři byli připraveni zasáhnout i v terénních podmínkách (samozřejmě za jízdy):
I když nám spanilé rosničky neslibovaly nejlepší počasí, povětšinou jsme si nemohli stěžovat a naše spotřeba opalovacího krému vysoce převyšovala vybalování pláštěnek. A kdo se bojí trochy té vody, nemá jezdit na řeku.
V neděli 24. jsme dorazili do Boršova nad Vltavou, kde naše cesta korytem Vltavy skončila. Vrátili jsme se na sever, více či méně opálení, nabiti novou energií a připraveni dále vylepšovat naše služby. Děkujeme všem, které jsme po cestě potkali a mohli se s nimi podělit o radost z řeky. Děkujeme a zdravíme takzvaným vodáckým: AHOJ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jandys jandys | Web | 28. června 2007 v 20:30

Voda je fajn, treba se nekdy potkame ;-)

2 d&t d&t | 3. července 2007 v 15:33

málo fotek, chceme vidět vic! :-D

3 Pavel Pavel | 8. července 2007 v 22:56
4 Meadow Meadow | Web | 11. listopadu 2007 v 19:50

Vypadáte mile :)

Komentáře jsou uzavřeny.