Jyxo se přestěhovalo – po částech

30. dubna 2007 v 15:00 | Dana |  Společnost
Protože jsme se již virtuálně stěhovali dlouho, je nutno také říct, že se Jyxo přestěhovalo i reálně. A ani nám to netrvalo takovou dobu, jak by se snad mohlo zdát podle ještě stále nedokonavého "jyxo se stěhuje".
Takže Jyxo je již definitivně přestěhované, a to na Kačerově. Dokonce už máme i kytku, zrcadlo a na záchodě toaletní papír. Prostě ideální prostředí k práci. Tedy až na to, že nám stále jako internetové firmě vypadává internet.
Zatímco začátky stěhování byly těžké, postupně jsme se probojovávali ke stále jednodušším záležitostem, jako je křivá noha u stolu nebo zkrocení kabelů alespoň do té míry, abychom o ně nezakopávali.
Od různých požadavků jako "záclony musí mít stejnou světlost jako zeď" a "to mám jako lít šťávu do vody, to dá přece moc práce" jsme se dostali i k řešení problémů. Vymezili jsme například pavilon C++, vybrali jsme nová světla, pochválili lednici a nechali Michala, aby koupil záclony podle svého uvážení.
Bohužel se nám nepodařilo přestěhovat se se všemi nutnými komponenty, takže ačkoli zde máme výborný výhled, novou sedací soupravu i botník, stále nám ještě něco chybí. Kyslík se totiž rozhodl, že nám nic jen tak nedaruje a že když už máme i přes záclony jdoucí světlo, vnese nový protiproud v komunikaci, a některé dny zde proto vypadají skoro jako bychom se dusili pod nadvládou oxidu uhelnatého.
Prostě jsme něco nechali stále ještě na Zemance. Ale doufejme, že se vše zas urovná a my budeme moci dýchat i zde, protože až na tuto jedinou věc, kterou nám kyslík zašantročil do pomyslné skříně, jsme se tu již zabydleli a líbí se nám tu.
(aktualizace MI: Od doby sepsání tohohle článku jsme se již s nedostatkem kyslíku vypořádali - jako primární přípojku jsme zvolili Wifi a polofunkční outů máme jen jako zálohu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička Anička | 30. dubna 2007 v 15:34

Máš převelice krásný blog, ale musíš jsem něcov psát, aby byl o něco vždy lepší! Musíš jsem dát (např.) rubriku: zvířata, recepty, nápady, rady, návody, hry, avše možně!

2 Richi Richi | 30. dubna 2007 v 17:36

Anička: lol :-)

p.s. hlavně prosím něco o koních a pesky taky milujeme, jo a Tokio Hotel nějaké fotky a tak, alespon pár giga fotek jinak je to blog o ničem :-(

3 martin martin | 30. dubna 2007 v 22:02

Diky za super clanek o stehovani a autenticke fotky.

Formulace "Tedy až na to, že nám stále jako internetové firmě vypadává internet." me skutecne pobavila ;)

Hodne zdaru do dalsi prace a preju at pripadne problemy jsou jen typu "to mám jako lít šťávu do vody, to dá přece moc práce"

4 Petr Petr | 30. dubna 2007 v 23:37

Proc nam neukazes vice fotek? Docela by me zajimalo, jak to tam u vas vypada... :) Z tech dvou fotek... jedna do auta, jedna do chodby... neni nic poznat.

5 Deren Deren | E-mail | Web | 1. května 2007 v 11:03

Anička:

Seš blbá nebo navedená? :D

6 Jirka* Jirka* | Web | 11. května 2007 v 22:41

Hodně štěstí na novém místě přeji :-)

Blog.cz jede už poměrně dlouhou dobu perfektně a bez větších problémů (ve špičce má s přístupy problémy asi každý server), taky jsem si všiml pár úprav.

Takže: "Děkuju a zlomte vaz, jsem zvědavý na další novinky." :)

7 skritek skritek | Web | 22. května 2007 v 22:25

Ja jsem teda se spojenim od Kysliku pres ADSL v praci maximalne spokojenej ac jsem to vubec necekal. A to jsme prechazeli z dokonaleho UPC.

Obcas se ale nejake veci u Kysliku zaseknou tak jako u kazde velke firmy. Asi budete mit problem s presunem telefonních cisel do nove lokality? Preji hodne trpelivosti.

Komentáře jsou uzavřeny.