Hledáme dalšího webkódera

5. října 2005 v 10:23 | Michal Illich |  Společnost
Kdo sleduje pozorně hlavní stránku Jyxa, mohl si všimnout, že se tam měsíc co měsíc objevuje na pár dní odkaz "hledáme webkódera". Není to proto, že by se tu ti stávající příliš neohřáli, ale protože tak rychle rosteme.
Nyní opět hledáme. A jsme nároční - používáme objektové PHP5, PostgreSQL, validní XHTML 1.0 Strict a CSS. U některých služeb používáme JavaScript a AJAX, mezi projekty komunikujeme přes XML a XSLT. Není tedy bezpodmínečně nutné, aby zájemce uměl vše výše popsané v daných verzích, ale minimálně by měl znát danou rodinu jazyka (PHP místo PHP5, nějaké SQL místo PostgreSQL, atd.).

Nový programátor by pracoval jak na některých stávajících projektech (Jyxo.cz, Mozek.cz, Blog.cz, Jyxo Články, Zboží), tak na projektech nových. Zároveň nyní máme hodně zakázek od externích firem, které vyžadují hodně webového programování.

Pokud budete umět navíc dělat pěkně grafiku, je to plus. Nicméně těžiště práce je v programování pro web.

Myslím, že byste zde pracovali se sympatickými kolegy a v příjemném prostředí. Nepotrpím si příliš na hierarchii a autoritářský způsob řízení, spíše zde o návrhu systémů a o důležitých rozhodnutích diskutujeme a snážíme se najít nejlepší řešení (pro uživatele, pro zákazníka i pro nás).

To je ode mně vše a pokud vás to zaujalo (či víte o někom, koho by to zajímalo), dejte mi prosím vědět.
PS: Používáme tu desktopy s Linuxem, tedy je dobrá alespoň uživatelská znalost Linuxu, nicméně není podmínkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.